درباره گروه سودار

داستان تلاش ما

ما برای بهترین و مطمئن ترین محصول در تلاشیم


نقطه ای که هم اکنون ایستاده ایم، حاصل تلاش گروهی از علاقمندان و دوستداران امنیت و شبکه های کامپیوتری است. تلاش مستمر و شبانه روزی که با هدف دست یابی به روتر بومی و ایرانی با ظرفیت بالا صورت گرفت.
تلاش هایی همراه بیم و امیدهایی از راه های سخت و طولانی تا شادی رسیدن به نقطه ی دستیابی به محصول نهایی. و راهی که با رسیدن به محصول آغاز می شود.محصولی برای امروز اما حاصل سالها مطالعه و تجربه.
اطمینان به محصول و استفاده ی راحت از آن مستلزم کیفیت بالای محصول است. و این هدفی است که ما همیشه در این جهت گام بر می داریم . و در این راستا پیوسته در تلاش برای افزودن تست های جدید به محصول هستیم.

درباره شرکت ما

شرکت دانش بنیان سویاب گستر خراسان با نام تجاری امنش به عنوان شرکت پیشتاز در تولید روتر های پر سرعت بومی و طراح و پیاده ساز پلتفرم مدیریت موبایل سازمانی، فعالیت خود را از سال ۹۷ آغاز کرد.
هدف این شرکت ایجاد و ارتقا محصولات دانش بنیان در جهت توسعه و پیشرفت کشور و بومی سازی تکنولوژی های روز در جهت قطع وابستگی در این حوزه می باشد.
سابقه ی فعالیت هسته ی اصلی شرکت، به بیش از ده سال می رسد، که در این مدت انجام پروژه های متعددی در زمینه ی شبکه های کامپیوتری و موبایل را در کارنامه ی خود به ثبت رسانیده است.
گروه امنش با بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد و با تکیه بر پشتوانه ی یک دهه فعالیت و کسب تجربه، سعی در ارائه ی بهترین محصولات در حوزه های شبکه های کامپیوتری و موبایل را دارد.
محصولات اصلی شرکت با نام روتر بومی پرسرعت سودار و موبایل امن سازمانی همدار در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت تاییدیه ی محصولات دانش بنیان شدند.
این محصولات حاصل تلاش چندین ساله ی اعضای شرکت و پشت سر گذاشتن تست های فراوان می باشند.

0

تعداد تست ها

0

سرعت اینترفیس ها Gbps

0

VXlan تونل ها

0

Routes
  • Nezam_senfi
  • Anjoman
  • Made in Iran